FlyBuster WG

0
ITU/mg

FlyBuster WG

Zorlu Koşullar İçin Güçlü Vuruş

Vejetasyonu yüksek su kaynaklarında sivrisinek biyolojik mücadelesi için geliştirilmiş.

Bacillus sphericus bakteri içeriğine sahip. Biyolojik larvasit olarak Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsat verilmiş.

Üretici notlarında, üç farklı teknoloji kullanılarak geliştirildiği belirtiliyor. Sahip olduğu üretim teknolojisi ile etkinlik ve kalıcılık konusunda rakiplerine kıyasla ciddi satın alma ve uygulama avantajına sahip. Bu da kullanıcı firma ve kurumlar için ciddi ekonomik tasarruf sağlıyor.

FlyBuster WG, üretici firmanın diğer ürünlerinde kullanmış olduğu süper sporulasyon, selektif filtrasyon ve U.V. Koruma teknolojileridir.

Sivrisinek Biyolojik Mücadelesinde FlyBuster WG Kullanmanın Avantajları

FlyBuster WG, temiz sularda 150 gramlık uygulama dozu ile 21 günlük kalıcılık sunuyor. Sağlık Bakanlığı tüm biyolojik ürünlerdeki kalıcılık süresini 14 gün ile sınırlama kararına rağmen piyasadaki diğer bakteri ürünleri bu 14 günlük kalıcılığı 400 gram uygulama dozu ile sağlayabilmektedir.

Üretim teknolojisinin getirdiği bu güçlü etkinlik uygulamalarda %37,5’lik bir tasarruf imkânı sunuyor. Bu açıdan etiket üzerindeki kalıcılık süresi 14 gün olarak belirtilse de sivrisinek biyolojik mücadelesi için güçlü bir ürün olduğu kesin.

FlyBuster WG aynı zamanda kirli sularda uygulama tavsiyesine sahip. Kirli sularda kullanım konusunda da piyasadaki ürünlerden farklı olarak kullanıcılara uygulama genişliği avantajı sunuyor. Özellikle iklim değişikliğinin yaşandığı, baskın popülasyonların yaşam alanlarının değişiklik gösterdiği günümüzde kirli sularda da kullanım avantajı sunan bir ürün, vektör mücadelesi yapan kurumların mücadele programını planlamasında büyük avantaj.

Güvenli biyolojik mücadele ürünlerine nasıl ulaşırım

Tarım ve halk sağlığında zararlılarla biyolojik mücadele için bölgenizdeki zirai bayilere danışabilirsiniz. Özellikle tarımda bitki koruma ürünlerinin internetten satışı yasaktır.

Bölgenizde biyolojik mücadele ürünlerini bulabileceğiniz zirai bayilerin listesine ulaşmak için tıklayınız